Adwokaci i radcowie prawni - ze zdjęciem

Adwokat Monika Arasim

Adwokat Monika Arasim

KOORDYNATOR KLUCZOWEGO KLIENTA
Radca Prawny Malwina Mroczkowska

Radca Prawny Malwina Mroczkowska

Adwokat Iga Zaborska

Adwokat Iga Zaborska

Adwokat Izabela Fortuńska – Wosik

Adwokat Izabela Fortuńska – Wosik

Radca Prawny Przemysław Leszczyński

Radca Prawny Przemysław Leszczyński

Adwokat Piotr Witkowski

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywał m.in. w jednej z największych polskich kancelarii jak również w Towarzystwie Ubezpieczeń oraz warszawskich kancelariach świadcząc obsługę na rzecz klientów korporacyjnych z branży finansowej i ubezpieczeniowej. Specjalizuje się w rozwiązywaniu sporów sądowych. Interesuje się również prawem upadłościowym i restrukturyzacyjnym oraz prawem ochrony konkurencji i konsumentów.

Adwokat Aleksandra Śleziak – Paturalska

Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w wiodących kancelariach prawnych i prawno-podatkowych w Katowicach i Warszawie specjalizujących się w obsłudze podmiotów gospodarczych. Jej zainteresowania zawodowe związane są przede wszystkim z prawem cywilnym, administracyjnym, bankowym oraz prawem ochrony środowiska. Praktykę zdobywała także w kancelarii komornika sądowego oraz sądach powszechnych i prokuraturze.

Radca Prawny Katarzyna Szremska

Radca Prawny Katarzyna Szremska

KOORDYNATOR KLUCZOWEGO KLIENTA

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Członkini Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując w kancelariach prawnych zajmujących się zagadnieniami z obszaru prawa cywilnego oraz prawa bankowego.

Adwokat Damian Spalony

Adwokat Damian Spalony

KOORDYNATOR KLUCZOWEGO KLIENTA

Adwokat – członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.
Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Stypendysta programu Erasmus+ na Universidad Complutense de Madrid, w ramach którego kształcił się w Instituto de Estudios Bursátiles na kierunku prawo + ekonomia (Doble Titulación). Ukończył aplikację adwokacką przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie.

Radca Prawny Weronika Komsta

radca prawny, absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie. Doświadczenie zawodowe zdobywała w krakowskich i warszawskich kancelariach prawnych. Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz rodzinnego.