DBAMY O TO, ABY NASZA PRAKTYKA
BYŁA WYJĄTKOWA, A RELACJE
Z KLIENTAMI BLISKIE

GOB jest kancelarią pełniącą pełen zakres usług prawnych

GOB JEST KANCELARIĄ ŚWIADCZĄCĄ
PEŁNY ZAKRES USŁUG PRAWNYCH

Pozwala nam to świadczyć usługi prawne w niemalże wszystkich obszarach biznesowych, a także zrozumieć potrzeby klientów. Dostarczamy eksperckie, skuteczne porady i rozwiązania odpowiednie dla spersonalizowanych celów. Dzięki pełnemu zaangażowaniu nasi klienci rozmawiają z nami bez obaw o czas i koszty.

BANKI I FINANSE

Mamy kompleksowe i wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów z sektora bankowego i usług finansowych. Naszymi klientami są największe banki, firmy pożyczkowe i instytucje finansowe oraz innowacyjne start-upy finansowe. Nasza kancelaria dysponuje zasobami ludzkimi potrzebnymi do obsłużenia kilkunastu tysięcy spraw.

FINTECH

GOB zapewnia profesjonalną i kompleksową obsługę przedsiębiorców z sektora finansowego, w szczególności technologii finansowych, których funkcjonowanie opiera się na świadczeniu usług związanych z inwestowaniem bądź pozyskiwaniem środków pieniężnych.

SPRAWY SĄDOWE

W zakresie oceny ryzyka prawnego ściśle współpracujemy z naszymi klientami. Stosujemy narzędzia i strategie najbardziej adekwatne do danej sytuacji. Odpowiednio zastosowane środki rozstrzygania sporów czy przekonujące wystąpienia na sali rozpraw znacznie zwiększają szanse na pozytywny wynik postępowania.

PRAWO KARNE

GOB z powodzeniem świadczy wszechstronną pomoc prawną swoim klientom – przedsiębiorcom i osobom prywatnym – w sprawach karnych, karnych skarbowych i innych związanych z przepisami karnymi. Uważamy, że odpowiednia, profesjonalna wiedza zapewnia ochronę i umożliwia reagowanie z wyprzedzeniem na wymogi i działania władz i organów regulacyjnych.

GOB W LICZBACH

0x
Pracowników
0x
Spraw sądowych
0x
Zwierzaków dziennie w kancelarii

Publikacje i aktualności

W sekcji poniżej prezentujemy najnowsze publikacje, a także aktualności z życia kancelarii

Drony w 2024 roku – zmiany w przepisach
Drony w 2024 roku – zmiany w przepisach

Z początkiem nowego roku kończy się tzw. okres przejściowy. Tym samym zaczynają w Polsce obowiązywać przepisy rozporządzeń unijnych 2019/945 oraz 2019/947. Dla użytkowników bezzałogowych statków powietrznych (BSP) oznacza to spore zmiany. Dotyczą one zarówno hobbystów latających w kategorii otwartej, jak i pilotów wykonujących loty o większym ryzyku. Dzięki lekturze wpisu dowiesz się, co dokładnie zmieniło się w ostatnich miesiącach i jak nowe rozwiązania prawne wpływają na Twoją sytuację.

adwokat dr Tomasz Gałczyński wybrany członkiem Rady Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej
adwokat dr Tomasz Gałczyński wybrany członkiem Rady Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej

Z radością informujemy, że adwokat dr Tomasz Gałczyński został wybrany członkiem Rady Polsko-Hiszpańskiej Izby Gospodarczej na kadencję 2024-2026.

Czy prokuratura europejska faktycznie zagraża suwerenności?
Czy prokuratura europejska faktycznie zagraża suwerenności?

W dniu 1 czerwca 2021 roku oficjalnie działalność rozpoczęła Prokuratura Europejska (ang. EU Public Prosecutor’s Office – EPPO). Próby utworzenia tego organu Unii Europejskiej sięgają 1997 roku, kiedy to dyskusja na temat jej utworzenia została zainicjowana przez projekt Corpus Iuris. Państwa członkowskie zaczęły poważniej przyglądać się problemowi przestępstw godzących w interesy finansowe Unii Europejskiej. Planowano zdefiniowanie czynów niedozwolonych oraz ujednolicenie sankcji w tym zakresie.